Szybki wzrost i zdrowe rośliny to cel, który osiągniesz wybierając doniczki OPEKO.
Jest to produkt dopasowany do potrzeb Twojej uprawy.
Aby sprawdzić naszą jakość, możesz zamówić bezpłatne próbki.

Doniczki wysokie okrągłe

Doniczki o wzmocnionych ściankach z elastycznego tworzywa, które umożliwiają hodowle roślin o rozbudowanym systemie korzeniowym. Zapewniają sadzonkom stabilność i odpowiednie warunki wzrostu.

Doniczki wysokie kwadratowe

Kształt doniczek pozwala na łatwe przechowywanie i transport pojemników, dzięki możliwości umieszczenia ich jeden w drugim. Doskonale nadają się do uprawy wysokich roślin, jak róże czy winorośle.

Wysoka trwałość i funkcjonalność

Nasze doniczki wysokie można wykorzystać do uprawy wielu gatunków roślin. Są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i w pełni funkcjonalne.

Doniczki wysokie okrągłe

ZDJĘCIELITRAŻDŁ. BOKUWYSOKOŚĆILOŚĆ NA PALECIE 2.10M
1
11
13.5
20000
2
14
15
7680
4
20
19
5000
5
21
20
3650
7
24
22
3150
9.5
27
24
2700
12
26
26
2050

Doniczki wysokie kwadratowe

ZdjęcieLitrażDł. bokuWysokośćIlość na palecie 2.10m
0.8
9
14
19300
1.7
10.5
21.5
7400
1.7
11
15.5
17320
1.7
11
19
13500
2
11
21.5
11280
2
12
19.5
11200
3
13.5
23
5670
3.5
16
20
6930
5
18
21.5
4200
5.6
20
23
4800
11
25
26
3400
18
30.5
31
1440

Specyfikacje produktu:

  • 100% PP z recyklingu odporne na uszkodzenia i światło UV
  • przeznaczona do hodowli wielu rodzajów roślin
  • materiał, który przetrwa wiele sezonów

Doniczki wysokie OPEKO z recyklingu

Doniczki produkcyjne, w tym doniczki wysokie OPEKO, wykonane są z recyklingowanego materiału - polipropylenu. To tworzywo sztuczne o doskonałych parametrach technicznych. Polipropylen jest trwały, bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, uszczerbienia czy odkształcenia, niesprzyjające warunki pogodowe, takie jak upał lub niskie temperatury oraz wilgoć. Jest wodoodporny i elastyczny, co ułatwia przesadzanie roślin.

RH12 kopia
don05

Doniczki wysokie dla szczególnych potrzeb roślin

Niektóre rośliny wymagają specjalnych warunków do zdrowego rozwoju i pięknego wyglądu. Dotyczy to m.in. roślin, których system korzeniowy potrzebuje większej przestrzeni, aby rosnąć i nie ulegać stłoczeniu lub splątaniu. Doniczki wysokie dedykowane są sadzonkom, których korzenie rosną głęboko w dół i są wysokie. Przykładem są różne, malwy, winorośle czy inne rośliny pnące. W ich przypadku piękny wygląd oraz dobrą kondycję może zapewnić dobór odpowiedniej doniczki. Doniczki wysokie OPEKO spełnią oczekiwania zarówno roślin, jak i hodowców.

Doniczki wysokie - budowa dostosowana do Twojej uprawy

Nasze doniczki wysokie występują w dwóch kształtach - okrągłym oraz kwadratowym. Oba rodzaje są tak samo funkcjonalne i świetnie sprawdzą się w uprawie roślin o wysokim systemie korzeniowym. Posiadają specjalnie dziurkowane dno, które umożliwia odpowiedni drenaż wody w doniczce. Nadmiar wody, który pozostaje w pojemniku, może prowadzić do gnicia systemu korzeniowego oraz rozwoju szkodliwych dla sadzonek mikroorganizmów, jak grzyby czy pleśnie. Otwory zapewniają optymalną wilgotność podłoża poprzez swobodny przepływ wody, dzięki czemu roślina rozwija się zdrowo i cieszy się dobrą kondycją.

Doniczki wysokie mają wzmocnione, gładkie ścianki, co pozwala na układanie ich jedna w drugą. Oszczędza to miejsce przy przechowywaniu lub transporcie pustych doniczek. Polipropylen to tworzywo, które cechuje się dużą wytrzymałością, ale także elastycznością, więc rośliny można swobodnie przesadzać, a doniczki nadają się do użytku nawet przez kilka sezonów. To ekologiczne rozwiązanie, które przekłada się także na oszczędność pieniędzy.

HS2 kopia

Doniczki wysokie produkcyjne - zastosowanie

Doniczki produkcyjne wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie rośliny uprawiane są na dużą skalę - w gospodarstwach szkółkarskich, hurtowniach roślin, centrach ogrodniczych i plantacjach. Sprawdzą się w uprawie wewnętrznej i zewnętrznej, dzięki dużej wytrzymałości i odporności doniczek. Doniczki wysokie szczególnie polecane są przy uprawie kwiatów, takich jak róże, malwy, begonie, werbeny lub ozdobne trawy.

OPEKO - wieloletnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

OPEKO to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, która od 1995 roku zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Produkujemy wszelkiego rodzaju pojemniki produkcyjne i szkółkarskie do uprawy roślin, kosze elastyczne, wiadra czy skrzynki składane. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas wartością nadrzędną, dlatego naszą ofertę dostosowujemy do aktualnych potrzeb i współczesnych trendów w branży. Stale aktualizujemy swoją wiedzę i unowocześniamy wykorzystywane technologie, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy i cieszyły się doskonałą jakością, estetyką oraz funkcjonalnością. Nasze produkty to klucz do zdrowia i pięknego wyglądu Twoich roślin, które do rozwoju potrzebują odpowiednich warunków. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej doniczki, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie pomogą i odpowiedzą na Twoje pytania. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Na zapytanie ofertowe odpowiemy w przeciągu 2 dni roboczych.
Tak. Faktura jest dołączona do palety.

Zmiany w zamówieniu można dokonać jedynie przed wysyłką.

Zamówienie można wycofać jedynie przed wysyłką, bez dodatkowych kosztów.

Istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen przy większych zamówieniach – zapraszamy do kontaktu.

Standardowa dostawa to maksymalnie 5 dni roboczych od zamówienia. Jeżeli mamy towar na magazynie, możliwa jest dostawa w ciągu 2 dni roboczych.

Zamówienia przyjmujemy mailowo lub telefonicznie.
+48 501 709 327
info@opeko.pl

Masz pytania, chcesz złożyć zamówienie?

Zobacz nasze inne produkty

Doniczki na iglaki do szkółek i szklarni. Doniczki do uprawy iglaków z rantem do chwytania.

Zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy do sprzedaży doniczki dostosowane do uprawy borówki.

Pojemniki elastyczne jako ekologiczne rozwiązanie jako torba na zakupy, skrzynka na zabawki.

Wielofunkcyjne i wytrzymałe torby elastyczne doskonałe do użytku domowego jak i ogrodowego.

Doniczki innowacyjne umożliwiające szybki dotlenienie roślin.

Innowacyjne doniczki OXY to nowa jakość uprawy roślin w Twoim domu.

Skrzynki składane z plastiku na rośliny. Tacki transportowe do przenoszenia i przewożenia roślin.

Już wkróce!

Kosze i wiadra IML z naklejkami spersonalizowanymi. Duże pojemniki i kosze na odpady.

Już wkrótce!